Webinárium témája a kommunikáció, információ áramlás és tárolás a ScrollMAX segítségével.
A különböző feladatokkal (árajánlat, megrendelés, stb.) kapcsolatos belső kommunikációt a Scroll Üzenetek modul kezeli. Itt nem csak a kollégákkal történt egyeztetés, figyelmeztetés oldható meg, hanem ezt a csatornát használja a rendszer is, ha valamit jeleznie kell. A külső kommunikációt – ami leggyakrabban az e-maileket jelentette – általában a kiexportált és az adott tételhez kapcsolt fájlként kezelte a rendszer.
Az utóbbi hetek több fejlesztése is érintette ezeket a területeket, így egy nagyobb projekt keretében átdolgoztuk és rendbe raktuk ezt a két feladatot. Így jött létre a ScrollMAX.Net MailBot is.
A webináriumra való regisztrációhoz rövid leírás.
A webináriumhoz történő kapcsolódáshoz az oldal egy segéd programot fog telepíteni, amely a hang és kép átvitelért felelős, valamint kérdés felvetésre is van lehetőség benne szöveges formában.
Az első kapcsolódás oktató videóihoz ide lehet kattintani. A megfelelő platform kiválasztása után a videó megtekinthető.
Az éles kapcsolódás előtt lehetőség van tesztre is, amit itt lehet elérni.
Az eseményre a lejjebb található link segítségével lehet regisztrálni.